תקנון תקנון

תקנון

תקנון:
תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין אתר gardenfurniture ספק מורשה של חברת קויה דיזיין בע"מ ח.פ 514117134 באמצעות אתר האינטרנט  www.gardenfurniture.co.il  ובאמצעות החנות הפיזית, להלן: קויה דיזיין לבין לקוחותיו. בכפוף לכללי תקנון זה.
יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר  ובחנות.
 
המוצרים השונים יסופקו באמצעותנו או באמצעות חברת שליחים. מוצרים שיסופקו באמצעים אלו יישלחו בהתאם לזמן האספקה הנהוג.
במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול ב 10% מערך ההזמנה. אנא הקפידו למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או בכל דין.
ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית ולא נפתחו כלל ולא נעשה בהם שימוש. עלות המשלוח לא תזוכה בכל מקרה.
במידה ומוצר עומד בתנאי ההחזרה, החזר כספי / זיכוי יינתן על מחיר המוצר ששולם פחות דמי המשלוח (הלוך וחזור) והפחתה של 5% מעלות המוצר, עפ"י הקבוע בחוק. ניתן להחזיר מוצרים פיזית בחנות קויה דיזיין, או לשלוח אותם באמצעות דואר שליחים או עם כל חברת שליחויות אחרת. מוצרים אשר יגיעו פגומים בכל דרך לא יתקבלו ויוחזרו ללקוח על חשבון הלקוח.

קויה דיזיין שומרת לעצמה את הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים:
במקרה בו תימצא כל טעות ואו טעות אנוש בהגדרת המוצר ,בפרטיו , מחיר או כל פרט בפרסום המוצר .
האתר לפי שיקול דעתו  הבלעדית ,זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר.
במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים .

להלן פירוט האחריות:
1. דשא סינטטי – האחריות הנה 7 שנים מתאריך הקנייה (אלא אם נרשם אחרת) על דגם טופ ואס בלבד. על דשא 10 מ"מ אין אחריות. האחריות חלה על פגמי יצור, דהייה משמעותית והתפוררות שנגרמה עקב פגם יצור. לא תחול אחריות במקרים הבאים: התקנה עצמית שלא בהתאם להוראות היבואן, טיפול לקוי, ניקוי בעזרת חומרים כימיים או כל סיבה אחרת אשר נגרמה באשמת טיפול ושימור לקוי.
2. ריהוט גן – האחריות הנה 12 חודשים מתאריך הקנייה (אלא אם נרשם אחרת) על פגם יצור בלבד. האחריות הנה בקטגוריות ראטן סינטטי, אלומיניום ועץ. אין אחריות על מוצרי פלסטיק. במקרה של שימוש לא נכון בנדנדות וערסלים לא תחול אחריות. אין אחריות על הרכבה עצמית לא נכונה או פגם אשר נגרם במהלך ההתקנה.
3. שיפוד חשמלי מסתובב – האחריות הנה לשלושה חודשים על המנוע בלבד, על פגם ייצור במנוע. אין אחריות על שימוש לא נכון, רטיבות, נזק עצמי וכו''''.
4. אין אחריות על מגוון פתרונות הצללה: שמשיות, גזיבו, סוככים וכו''''. בנוסף אין אחריות על מוצרי פלסטיק, בדים, תצוגות, עודפים, נזקי טבע, כיסויים, זכוכיות, דשא 10 מ"מ ומוצרי עץ אשר חשופים לשמש ישירה.
5. במידה והלקוח בחר בהובלה עצמית, תתכן ולא תחול אחריות עקב נסיבות אלו.
6. אין החזרות על מוצרים אשר נקנו מתצוגות, עודפים או מוצרים אשר נחתכו והותאמו לצרכי הלקוח בין אם בוצעו ע"י קויה דיזיין או ע"י הלקוח.
7. אין אחריות על נזקים אשר נגרמו למוצר ע"י הלקוח או כל משתמש אחר.
8. האחריות על גריל אבן מתוצרת PALAZZETTI הנה 24 חודשים מתאריך הקנייה, האחריות תחול על שימוש סביר בהתאם להוראות יצרן. הוראות אלו מסופקות עם הגריל. אין אחריות על גרילים אשר הובלו ע"י הלקוח או כל מוביל אחר שלא מטעם קויה דיזיין. 
9. במקרה של הפעלת אחריות, אין קויה דיזיין נושאת בהוצאות ההובלה של המוצרים אלינו. הוצאות אלה הם על חשבון הלקוח. במקרה של גריל אבן הנושא יבדק באופן פרטני. קויה דיזיין תספק חלק חלופי במידת הצורך, זאת לא כולל פירוק והרכבה של הגריל הקיים. שירות פירוק והרכבה של החלק כרוך בדמי שירות.
10. המחיר אינו כולל  הובלה והרכבה, אלא אם רשום אחרת.
11. מדיניות ביטול עסקה הנה בהתאם לחוק.
12. במקרה ביטול עסקה הלקוח יחויב על מחיר ההובלה.
13. יתכנו שינוי צבע בחלקי הבטון האפורים בגרילי האבן. 
14.קויה דיזיין מתחייבת לאחסן את המוצרים עד 30 יום מיום הרכישה. כל אחסנה מעבר לזמן זה, ללא אישור כתוב וחתום, יחייב את הלקוח בדמי אחסנה של 900 ש"ח לחודש. 
15. .במידה וחלק או כל המוצרים לא נכנסים למעלית או אין מעלית - סבלות המוצרים תהיה בתוספת של 50 ש"ח לכל קומה, החל מקומה א'. 
16. הזמנת מנוף במידת הצורך היא על חשבון הלקוח בלבד. 
17. מוסכם כי הלקוח מחויב לספק את כל המידע לנציג המכירות בכל הנוגע לנגישות האספקה, כולל גישה ברחוב למשאית. במידה והלקוח יחסיר מידע מהמוכרן, הלקוח יחויב בתוספת תשלום עבור כל קומה או מנוף.
18. דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת בעכו בלבד.

קויה דיזיין מתחייבת לתקן כל פגם במוצר, או בחלקו, אשר נובע מפגם בייצור ומשווק באופן ישיר או ע"י משווק מורשה מטעמנו.
קויה דיזיין מתחייבת לבצע את התיקון הנדרש ו/או להחליף את המוצר לדגם דומה. זמן הטיפול והתיקון של כל מוצר משתנה מעת לעת וזאת עד 60 ימי עסקים מרגע הפניה. במידה ולא תתכן החלפה לדגם דומה קויה תזכה את הלקוח בהתאם לערך הכספי של המוצר לאחר תקופת השימוש בו.
למען הסר ספק, נבהיר כי למעט החלפת מוצר, תיקון או מתן שובר זיכוי, לא תחול על קויה דיזיין כל אחריות מכל סוג שהוא ואינה תחויב בתשלום בגין כך. אין קויה תפצה, בכל מקרה, על נזק עקיף/הפסד כספי נלווה/הוצאות נלוות ולא תישא בכל אחריות אחרת.

בברכה, 
אתר gardenfurnitureספק מורשה חברת קויה דיזיין בע"מ. 

ט.ל.ח