ריהוט גן מעץ ריהוט גן מעץ

ריהוט גן מעץ

בעלי בתים פרטיים עם ריהוט גן מעץ צריכים לדעת איך לשמור עליו כדי למנוע פגעי מזג אוויר, שחיקה ובלאי. השאלה ריהוט גן מעץ - איך לשמור על הריהוט גן רלוונטית גם עבור שוכרי דירות ומעצבי בתים. בנוסף, צריך להכיר את השיטות השונות לתחזוקת הרהיטים לפי הבדלים בין חומרי גלם. שמירה על ריהוט גן מראטן למשל שונה מכללי התחזוקה עבור רהיטי גינה ממתכת, אלומיניום או עץ טבעי.

בקטגוריה של ריהוט גן מעץ - איך לשמור על הריהוט גן צריך להתייחס קודם כל לפגעי מזג האוויר. עדיף מלכתחילה לשים את הרהיטים במקום מוצל ומקורה, לכסות אותם בתקופת החורף ולהרים אותם מהרצפה במקרה של נזילה, רטיבות וגשמים. גם חומרי גלם עמידים בפני מים ולחות כמו ראטן ועץ סובלים מבלאי בימים של מזג אוויר קיצוני, והתחזוקה מחייבת התאמה של המיקום לעונות השנה.

כמו כן, את כל סוגי הרהיטים רצוי לנקות במהירות ובלי להמתין. יש להפריד בין ניקיון של הכריות לבין תחזוקה של העץ או המתכת, בעיקר אם מדובר על לכלוך סטנדרטי כמו למשל כתמי אוכל, נוזלים וכדומה. אפשר לנקות את הרהיטים עם מטלית רטובה ואחת לכמה שנים לכבס את הריפוד ואת הכריות בשביל לשמור על מראה אסתטי מרשים.

ברגים, שימון וטיפול בבעיות
בשאלה ריהוט גן מעץ - איך לשמור על הריהוט גן צריך להתייחס לפעולות תחזוקה שונות. ברוב הרהיטים אפשר לחזק את הברגים אחת למספר שבועות לפי אופי השימוש, לוודא שמערכות הישיבה מספיק חזקות עבור בני משפחה וילדים ולא לשכוח לבדוק גם את היציבות של המשענת והרגליים.

במקביל, רצוי לשמן רהיטי גינה שמיוצרים מעץ. את השמן עבור רהיטי הגינה ניתן לרכוש בחנויות "עשה זאת בעצמך" ברחבי הארץ ואין צורך בניסיון קודם בשביל להשתמש בו. עם זאת, חשוב לוודא שמדובר בשמן שמתאים לסוג הרהיטים ולחומרי הגלם.

לבסוף, יש לטפל מוקדם בכל הבעיות שקשורות לבלאי ושחיקה. אפשר לשייף רהיטי עץ ולחדש רהיטי מתכת בעזרת צבעים, כיסויים ועוד.

מוצרים נבחרים מוצרים נבחרים

 • מערכת ישיבה דגם קורונהמערכת ישיבה דגם קורונה

  מערכת ישיבה דגם קורונה

  מערכת ישיבה לגינה מעץ שיטה מלא ואיכותי. העץ הנו חזק ועמיד למזג האויר הישראלי. הסט ישיבה מעץ מורכב מספה זוגית + 2 ספות יחיד ושולחן. ריפודים פולי אקרילים איכותיים הניתנים לרחצה.

 • מערכת ישיבה דגם בוסטון מערכת ישיבה דגם בוסטון

  מערכת ישיבה דגם בוסטון

  מערכת ישיבה מאסיבית מאלומיניום "אל חלד" לגינה או למרפסת. המערכת מורכבת מספה זוגית, 2 ספות יחיד ושולחן.

 • מערכת ישיבה זנזיבר מערכת ישיבה זנזיבר

  מערכת ישיבה זנזיבר

  מערכת ישיבה מאלומיניום "אל חלד" הכולל ספה זוגית, 2 ספות יחיד ושולחן. ריפודים רחיצים.

 • שמשיית קיר דגם שמפייןשמשיית קיר דגם שמפיין

  שמשיית קיר דגם שמפיין

  שמשיית קיר מתכווננת עם זוויות הטיה, חזקה ועמידה במיוחד. מבנה פלדה צבועה בתנור בצבע אפוקסי. פתיחה קלה. קוטר 3 מטר.כיסוי מתנה לרוכשים.

 • מערכת ישיבה דגם ריבר זוגי מערכת ישיבה דגם ריבר זוגי

  מערכת ישיבה דגם ריבר זוגי

  מערכת ישיבה מפוארת מאלומיניום "אל חלד" דגם ריבר זוגי. ריפודי חוץ רחיצים. הסט כולל ספה זוגית, 2 ספות יחיד ושולחן.

 • מערכת ישיבה דגם טידו מערכת ישיבה דגם טידו

  מערכת ישיבה דגם טידו

  מערכת ישיבה דגם טידו. מערכת ישיבה מפוארת ונוחה במיוחד. המערכת בנויה משילדת עץ שיטה מלא(עץ חזק ועמיד) בשילוב שילדת אלומיניום וחבלי נאוטיקה. המערכת מתאפיינת בישיבה עמוקה ורחבה.

 • מערכת ישיבה פינתית סלייד מערכת ישיבה פינתית סלייד

  מערכת ישיבה פינתית סלייד

 • מערכת ישיבה דגם אוסקרמערכת ישיבה דגם אוסקר

  מערכת ישיבה דגם אוסקר

  מערכת ישיבה דגם אוסקר. המערכת כוללת ספה זוגית, 2 ספות יחיד ושולחן. המערכת בנויה מעץ Karri Gum מלא. עץ אפריקאי דחוס, כבד ועמיד. עץ המשמש לבניה ולריהוט. מתאים לשימוש חיצוני.