ריהוט גן לאולמות אירועים ריהוט גן לאולמות אירועים

ריהוט גן לאולמות אירועים

אולמות אירועים מעוצבים על מנת להתאים לעשרות ומאות אורחים בו זמנית. בעיצוב אולמות וגני אירועים צריך להתייחס לא רק לחלל הפנים ורחבת הריקודים, אלא גם לגינה ולחצר. הדרך היחידה לעצב את החצר והגינה של אולמות וגני אירועים היא לבחור בצורה נכונה את הריהוט. בעזרת ריהוט גן לאולמות אירועים ניתן לשדרג את המקום, להפתיע את האורחים ולהפתיע חוויה מושלמת לכל המוזמנים.

בעלי אולמות אירועים משקיעים משאבים וכספים רבים בעיצוב של הגינה. הם יודעים שאין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני, ומשתמשים בריהוט על מנת להנעים את זמנם של האורחים והמוזמנים. הריהוט בגינה אמור להתאים לקבלות פנים ולהיות מספיק נוח גם עבור ישיבה קצרה לאכילה ושתייה. בנוסף, הריהוט חייב להיות דקורטיבי ולהתכתב עם סגנון העיצוב של האולם עצמו.

סוגי רהיטים לגינה של אולמות אירועים
ריהוט גן רגיל לא יכול להתאים לאולמות אירועים. בגינה של אולם אירועים מעדיפים להשתמש בשולחנות גבוהים וכיסאות בר על מנת להקל על האורחים שהולכים וחוזרים בין עמדות המזון, אך במקביל מפזרים לפחות כמה סוגים שונים של מערכות ישיבה. בתוך מערכות הישיבה נכללים שולחנות, כיסאות וכורסאות והם מתאימים בעיקר לאורחים מבוגרים.

התהליך הארוך של בחירת רהיטים עבור אולמות אירועים היא חלק בלתי נפרד מהעיצוב. אפשר להחליט לבד איזה רהיטים לשים בגינה של אולמות אירועים ולהתייעץ עם אנשי מקצוע. בנוסף, אפשר למצוא ריהוט גן לאולמות אירועים מחומרי גלם נפרדים. חלק מהרהיטים מיוצרים מאלומיניום ומתכת כדי להבטיח עמידות גבוהה בפני בלאי ושחיקה, רהיטים אחרים מיוצרים מעץ או ראטן ויש רהיטים שבהם משלבים בין חומרי גלם מסוימים. בסופו של דבר, ההחלטה באיזה רהיטים להשתמש היא של בעלי האולם.

באולמות וגני אירועים אין מקום לפשרות בכל הנוגע לבחירת רהיטים. בעזרת ריהוט גן לאולמות אירועים ניתן לייחד את המקום בהשוואה לגני אירועים אחרים, להחזיר את ההשקעה במהירות ולהרשים בעלי אירועים שמגיעים לפגישת היכרות. הריהוט חייב להיות נוח ובטיחותי עבור כל האורחים ויש לו חשיבות גבוהה באירועים עם מאות מוזמנים.

מוצרים נבחרים מוצרים נבחרים

 • מערכת ישיבה פינתית סלייד מערכת ישיבה פינתית סלייד

  מערכת ישיבה פינתית סלייד

 • מערכת ישיבה דגם קורונהמערכת ישיבה דגם קורונה

  מערכת ישיבה דגם קורונה

  מערכת ישיבה לגינה מעץ שיטה מלא ואיכותי. העץ הנו חזק ועמיד למזג האויר הישראלי. הסט ישיבה מעץ מורכב מספה זוגית + 2 ספות יחיד ושולחן. ריפודים פולי אקרילים איכותיים הניתנים לרחצה.

 • מערכת ישיבה דגם אוסקרמערכת ישיבה דגם אוסקר

  מערכת ישיבה דגם אוסקר

  מערכת ישיבה דגם אוסקר. המערכת כוללת ספה זוגית, 2 ספות יחיד ושולחן. המערכת בנויה מעץ Karri Gum מלא. עץ אפריקאי דחוס, כבד ועמיד. עץ המשמש לבניה ולריהוט. מתאים לשימוש חיצוני.

 • שמשיית קיר דגם שמפייןשמשיית קיר דגם שמפיין

  שמשיית קיר דגם שמפיין

  שמשיית קיר מתכווננת עם זוויות הטיה, חזקה ועמידה במיוחד. מבנה פלדה צבועה בתנור בצבע אפוקסי. פתיחה קלה. קוטר 3 מטר.כיסוי מתנה לרוכשים.

 • מערכת ישיבה דגם בוסטון מערכת ישיבה דגם בוסטון

  מערכת ישיבה דגם בוסטון

  מערכת ישיבה מאסיבית מאלומיניום "אל חלד" לגינה או למרפסת. המערכת מורכבת מספה זוגית, 2 ספות יחיד ושולחן.

 • מערכת ישיבה זנזיבר מערכת ישיבה זנזיבר

  מערכת ישיבה זנזיבר

  מערכת ישיבה מאלומיניום "אל חלד" הכולל ספה זוגית, 2 ספות יחיד ושולחן. ריפודים רחיצים.

 • מערכת ישיבה דגם ריבר זוגי מערכת ישיבה דגם ריבר זוגי

  מערכת ישיבה דגם ריבר זוגי

  מערכת ישיבה מפוארת מאלומיניום "אל חלד" דגם ריבר זוגי. ריפודי חוץ רחיצים. הסט כולל ספה זוגית, 2 ספות יחיד ושולחן.

 • מערכת ישיבה דגם טידו מערכת ישיבה דגם טידו

  מערכת ישיבה דגם טידו

  מערכת ישיבה דגם טידו. מערכת ישיבה מפוארת ונוחה במיוחד. המערכת בנויה משילדת עץ שיטה מלא(עץ חזק ועמיד) בשילוב שילדת אלומיניום וחבלי נאוטיקה. המערכת מתאפיינת בישיבה עמוקה ורחבה.