ריהוט גן אלומיניום ריהוט גן אלומיניום

ריהוט גן אלומיניום

אלומיניום הוא אחד מחומרי הגלם הנפוצים בעולם והוא מציע שורה ארוכה של יתרונות גם בייצור ריהוט גן. קודם כל, האלומיניום הוא מתכת רקיעה וכסופה שקל יחסית לעבוד איתה. העבודה הנוחה עם אלומיניום מורידה את מחירי הריהוט ומאפשרת גם לבעלי בתים פרטיים ליהנות מהיתרונות שלו. יתרה על כך, את הריהוט ניתן להשיג בכל הגדלים, הדגמים, הצורות וסגנונות העיצוב. אפשר להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי ריהוט גן אלומיניום – יתרונות ולהתרשם מקטלוג של דגמים חדשים ומרשימים.

היתרון הכי בולט של ריהוט גן מאלומיניום הוא עמידות גבוהה בפני קורוזיה, שחיקה, בלאי וחלודה. המשמעות היא שמדובר ברהיטים שיכולים לשמור על המראה האופנתי והמקורי שלהם גם לאחר כמה שנים. התכונות של האלומיניום כחומר גלם לתעשייה מוכיחות את עצמן ברהיטים שמיועדים להצבה בגינה, בעיקר במדינה עם אקלים חם ולח כמו ישראל.
יתרה על כך, אלומיניום משמש ליצירת חלקי מכוניות וריהוט גן בגלל המשקל הקל שלו. אפשר להרים את רהיטי האלומיניום בקלות ממקום למקום, לעצב מחדש את הגינה והחצר אחת לכמה שבועות או להתאים את המקום הפנוי לפי כמות האורחים ובני המשפחה. במילים אחרות, ריהוט גן מאלומיניום מבטיח מודולאריות ונוחות שאי אפשר להשיג עם חומרי גלם כמו מתכת רגילה ועץ טבעי.

חיסכון בהוצאות באמצעות ריהוט גן מאלומיניום
העלות הראשונית של ריהוט גן מאלומיניום ממילא אינה גבוהה, אך חשוב להזכיר גם את העובדה שהיא משתלמת בטווח הארוך. בסגירת ריהוט גן אלומיניום – יתרונות מתגלה שמדובר בחומר גלם שלא דורש שום סוג של תחזוקה. אפשר לנקות את האלומיניום בקלות באמצעות מטלית לחה, רהיטי גינה שמיוצרים ממנו לא סופגים כתמים ולכלוך ואפילו אבק לא נדבק אליו בקלות.

בשורה התחתונה, האלומיניום הוא בין חומרי הגלם היחידים שבהם ניתן לנצל סל שלם של תכונות גם בעת ייצור רהיטי גינה. כיום אפשר לייצר ריהוט גן מאלומיניום בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות ולהזמין מערכות ישיבה שלמות בהתאמה אישית. ריהוט גינה מאלומיניום נראה מבריק ומרשים, נוח לנקות אותו והוא אטרקטיבי גם מבחינת אסתטיקה.

מוצרים נבחרים מוצרים נבחרים

 • מערכת ישיבה דגם ריבר זוגי מערכת ישיבה דגם ריבר זוגי

  מערכת ישיבה דגם ריבר זוגי

  מערכת ישיבה מפוארת מאלומיניום "אל חלד" דגם ריבר זוגי. ריפודי חוץ רחיצים. הסט כולל ספה זוגית, 2 ספות יחיד ושולחן.

 • מערכת ישיבה דגם טידו מערכת ישיבה דגם טידו

  מערכת ישיבה דגם טידו

  מערכת ישיבה דגם טידו. מערכת ישיבה מפוארת ונוחה במיוחד. המערכת בנויה משילדת עץ שיטה מלא(עץ חזק ועמיד) בשילוב שילדת אלומיניום וחבלי נאוטיקה. המערכת מתאפיינת בישיבה עמוקה ורחבה.

 • מערכת ישיבה פינתית סלייד מערכת ישיבה פינתית סלייד

  מערכת ישיבה פינתית סלייד

 • מערכת ישיבה דגם קורונהמערכת ישיבה דגם קורונה

  מערכת ישיבה דגם קורונה

  מערכת ישיבה לגינה מעץ שיטה מלא ואיכותי. העץ הנו חזק ועמיד למזג האויר הישראלי. הסט ישיבה מעץ מורכב מספה זוגית + 2 ספות יחיד ושולחן. ריפודים פולי אקרילים איכותיים הניתנים לרחצה.

 • מערכת ישיבה דגם אוסקרמערכת ישיבה דגם אוסקר

  מערכת ישיבה דגם אוסקר

  מערכת ישיבה דגם אוסקר. המערכת כוללת ספה זוגית, 2 ספות יחיד ושולחן. המערכת בנויה מעץ Karri Gum מלא. עץ אפריקאי דחוס, כבד ועמיד. עץ המשמש לבניה ולריהוט. מתאים לשימוש חיצוני.

 • מערכת ישיבה דגם בוסטון מערכת ישיבה דגם בוסטון

  מערכת ישיבה דגם בוסטון

  מערכת ישיבה מאסיבית מאלומיניום "אל חלד" לגינה או למרפסת. המערכת מורכבת מספה זוגית, 2 ספות יחיד ושולחן.

 • שמשיית קיר דגם שמפייןשמשיית קיר דגם שמפיין

  שמשיית קיר דגם שמפיין

  שמשיית קיר מתכווננת עם זוויות הטיה, חזקה ועמידה במיוחד. מבנה פלדה צבועה בתנור בצבע אפוקסי. פתיחה קלה. קוטר 3 מטר.כיסוי מתנה לרוכשים.

 • מערכת ישיבה זנזיבר מערכת ישיבה זנזיבר

  מערכת ישיבה זנזיבר

  מערכת ישיבה מאלומיניום "אל חלד" הכולל ספה זוגית, 2 ספות יחיד ושולחן. ריפודים רחיצים.